אודות החברה

מומחים במסעות לפולין וסביבותיה

חברת ת.מ.ר וורשבסקי תיירות בע"מ מתמחה בתיירות קבוצות לפולין וסביבותיה. החברה חרטה על דגלה לשלב במסלולי הטיולים  ללקוחותיה את המיטב שיש לפולין להציע הן כאתר תיירות והן כאתר מורשת מרכזי בהיסטוריה היהודית.

פולין המודרנית אינה אותה פולין אשר נתפסת על ידי רבים. כמדינה אשר ניצחה על זוועות השואה, פולין מציעה אתרי מורשת יהודית השזורים בהיסטוריה הפרטית של משפחות רבות בישראל ובעולם בשילוב תיירות פנים מרתקת ועשירה החיה צד בצד עם מורשתה הקשה.

התמחות במסעות שורשים ומחקר אילן יוחסין גניאולוגי

שירות הדגל של חברתנו מציע למשפחות וקבוצות המעוניינות לחקור את שורשיהן ההיסטוריים כפי שנשזרו בהיסטוריה של פולין, הרבה מעבר לעוד "טיול שורשים" סטנדרטי. אנו מציעים ללקוחותינו עבודת שטח מקדימה בפולין. אנו מפעילים גופים שונים, ארכיונים, מוזיאונים, מאגרי מידע בארץ ובחו"ל, המאפשרים איתור כל פיסת מידע אפשרית וכל  בטרם היציאה למסע המשותף ומסע מרגש בעקבותיו.

במסגרת עבודת ההכנה נבצע עבורכם מחקר גניאולוגי הכולל איתור מסמכים מהעבר ובניית אילן יוחסין משפחתי. במהלך המסע נתחקה אחר תחנות בזמן אשר יצרו את ההיסטוריה המשפחתית שלכם ונחבר אתכם לחוויות עוצמתיות והיכרות עם שורשיכם ההיסטוריים ואבות אבותיכם.

שירות כפילוסופיה עסקית

כחברה אשר עוסקת במתן שירות, אנו מאמינים כי המקצוענות שלנו היא המפתח לשביעות הרצון של לקוחותינו. לכן, אנו שמים את מתן השירות הטוב ביותר במרכז העשייה שלנו ואת התכנון והשימוש במתקנים ובמדריכים הטובים ביותר כחלק מההתנהלות השוטפת שלנו. אנחנו מבטיחים לכם שהחוויה שלכם תהיה מושלמת.

פולין המודרנית והחוויה התיירותית שלכם

בעיני רבים, פולין מתקשרת אסוציאטיבית עם זוועות השואה בלבד. אולם, פולין של היום מודרנית וחדשנית המציעה שפע של חוויות קולינריות, עושר תרבותי, היסטוריה עשירה, חיי לילה מגוונים, אתרי ספא ומרפא ואת כל הטוב שיש להציע לתייר אשר מבקש את הטוב מכל העולמות. אנחנו מזמינים אתכם להכיר ולהינות מכולם.

בואו להכיר את פולין שלא הכרתם וליהנות מחוויית תיירות מודרנית בטיול הבא שלכם.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו 077-806-6388

הפילוסופיה שלנו
הייחוד אותו אנו מציעים הוא בטיולי שורשים בשילוב מחקר גנאלוגי (חקר אילן היוחסין של המשפחה) כחלק ממהות הטיול.
מטרות & ערכים
  1. מתאים לכל מגזרי האוכלוסיה.

  2. טיולי שורשים בשילוב מחקר גנאלוגי.

  3. הקפדה על כשרות.

  4. כל הלוגיסטיקה נדרשת במהלך הטיול.

  5. התמחות במסעות לפולין ושכנותיה.

ליצירת קשר